Hakkında

Eriş Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş ;

CNC Takım Tezgahları satış, proje ve teknik servis alanlarında 25 yıl deneyim sahibi olan Hakan Eriş tarafından kurulmuş bir aile şirketidir.

Tüm endüstriyel sektörler için robotlu otomasyon sistemleri geliştiren ve bu alanda öncü kurumlar arasında yerini almış bir mühendislik firmasıdır. Sunduğu yenilikçi ve esnek çözümler ile bugün ve gelecekteki firma stratejinizi desteklemek öncelikli hedefleri arasındadır.

Müşterilerinin ihtiyacı olan mühendislik çözümlerini; konusunda uzman personeli ile anahtar teslimi olarak sizlere sunmaktadır. Robot uygulamaları alanındaki farklılığı, projenin tamamını kendi personeliyle firma bünyesinde çözebilmesidir. Bu özelliği sayesinde müşterinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda, kaliteli, minimum maliyetli ve efektif çözümler sunar.

CNC takım tezgâhları alımı konusunda danışmanlık, tezgâh otomasyonu konusunda ise anahtar teslim projeler ve satış sonrası teknik destek hizmetleri ile sektörde farklılık yaratmaktadır. Hedef sektörler; talaşlı imalat ile üretim yapan çeşitli sanayi kollarıdır. Otomotiv yan sanayi, tekstil makine üreticileri, tarım makine üreticileri, bağlantı elemanları sektörü, medikal, havacılık, savunma sanayi, kalıp sektörü, aksesuar üreticileri bunlardan sadece bir kaçıdır.

ERIS, geliştirdiği Minitend, Ringloader ve Tendvision modelleri ile hazır otomasyon çözümleri sunmaktadır.

ERIS’in en güçlü olduğu ve önem verdiği alanlardan biri de servis departmanıdır. Tamamı mesleki yeterliliğe sahip personel ve güçlü yedek parça stoğu ile iyi ve güvenilir hizmeti vermek için müşterilerimizin hizmetindedir.

Kalite Politikamız ERIS üst yönetimi tarafından benimsenmiş ve tüm çalışanlara aktarılmıştır. Tüm ilgili taraflara ulaşabilmesi için firmanın web sitesinde yayınlanmıştır. Yönetimin gözden geçirme toplantılarında politikanın uygunluğu gözden geçirilir, gerekli görüldüğü takdirde revize edilmektedir.

Kalite Politikamız;

ERIS olarak sektörümüzde ve alanımızda tercih edilen tedarikçi olmak, müşterilerimizin memnuniyet ve bağlılığını sağlamak için tüm çalışanlarımızla aşağıdaki ilkeler ışığında yürümeyi taahhüt ediyoruz.

  • Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak
  • Müşteri istekleri doğrultusunda, zamanında, doğru ve kaliteli üretim yapmak.
  • Proseslerde sürekli gelişme sağlayarak maliyetlerini en aza indirmek.
  • Çalışanlarımızın bilinçlendirilmeleri ve eğitimleri ile sürekli iyileştirmeyi sağlamak.
  • Beklentiyi tam olarak anlayarak uygulanabilir şartlara uyumu sürdürmek.
  • Taleplerin karşılanması ve müşteri memnuniyetinin sağlanmasında yönetimin kararlılığını ve çalışanların katılımını arttırmak.

Bazı referanslarımız