Hakkında

Eriş Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş ;

CNC Takım Tezgahları satış, proje ve teknik servis alanlarında 25 yıl deneyim sahibi olan Hakan Eriş tarafından kurulmuş bir aile şirketidir.

Tüm endüstriyel sektörler için robotlu otomasyon sistemleri geliştiren ve bu alanda öncü kurumlar arasında yerini almış bir mühendislik firmasıdır. Sunduğu yenilikçi ve esnek çözümler ile bugün ve gelecekteki firma stratejinizi desteklemek öncelikli hedefleri arasındadır.

Müşterilerinin ihtiyacı olan mühendislik çözümlerini; konusunda uzman personeli ile anahtar teslimi olarak sizlere sunmaktadır. Robot uygulamaları alanındaki farklılığı, projenin tamamını kendi personeliyle firma bünyesinde çözebilmesidir. Bu özelliği sayesinde müşterinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda, kaliteli, minimum maliyetli ve efektif çözümler sunar.

CNC takım tezgâhları alımı konusunda danışmanlık, tezgâh otomasyonu konusunda ise anahtar teslim projeler ve satış sonrası teknik destek hizmetleri ile sektörde farklılık yaratmaktadır. Hedef sektörler; talaşlı imalat ile üretim yapan çeşitli sanayi kollarıdır. Otomotiv yan sanayi, tekstil makine üreticileri, tarım makine üreticileri, bağlantı elemanları sektörü, medikal, havacılık, savunma sanayi, kalıp sektörü, aksesuar üreticileri bunlardan sadece bir kaçıdır.

Eriş Makina, geliştirdiği Minitend, Ringloader ve Tendvision modelleri ile hazır otomasyon çözümleri sunmaktadır.

Eriş Makina’nın en güçlü olduğu ve önem verdiği alanlardan biri de servis departmanıdır. Tamamı mesleki yeterliliğe sahip personel ve güçlü yedek parça stoğu ile iyi ve güvenilir hizmeti vermek için müşterilerimizin hizmetindedir.

bazı referanslarımız